Handbal. Maraton handbalistic pentru grupele centralizate de la CCJ

În perioada 12-13.12.2015, cei mai mici dintre handbaliștii C.S.M.-ului vor participa la Cupa Copilului, organizată de Asociația Municipală de Handbal.

Clubul nostru va participa la categoriile minihandbal (fete și băieți) și juniori 4 (fete și băieți), cu următoarele loturi:

Minihandbal fete

  1. CSM București A Butulescu
  2. CSM București B Stanciu
  3. CSM București C Dinu

Minihandbal băieți

  1. CSM București A Alupoaie
  2. CSM București B Ștefănescu
  3. CSM București C Nistor

Juniori 4 fete

  1. CSM București A Moise
  2. CSM București B Gureșoaia

Juniori 4 băieți

  1. CSM București B Roată

Jocurile se vor desfășura după următorul program:

MiniHandbal (se joaca pe teren redus)
Feminin – Rapid – S 12.12.2015
8:30 AS Tonus CSS 6 A Buzica
8:30 CSM Buc B Stanciu Tectonic
8:30 Dinamo AMC (mixt) CSM Buc C Dinu
9:00 CS Rapid CSS 6 Morari
9:00 CSM Buc A Butulescu CSS 6 B Buzica
9:00 AS Tonus Tectonic
9:30 CSM Buc B Stanciu Dinamo AMC (mixt)
9:30 CSS 6 A Buzica CSS 6 Morari
9:30 CS Rapid  CSS 6 B Buzica
10:00 CSM Buc A Butulescu CSM Buc C Dinu
10:00 AS Tonus Dinamo AMC (mixt)
10:00 CSM Buc B Stanciu Tectonic
10:30 CS Rapid CSM Buc C Dinu
10:30 CSM Buc A Butulescu CSS 6 B Buzica
10:30 AS Tonus CSM Buc B Stanciu
11:00 Dinamo AMC (mixt) CSS 6 A Buzica
11:00 Tectonic CSS 6 Morari
11:00 CS Rapid CSM Buc A Butulescu
Masculin – Scoala 96 – S 12.12.2015
8:30 Tectonic CS Concordia Chiajna A
8:30 CSM Buc B Stefanescu AS Tonus
9:00 CS Concordia Chiajna B CSS Ploiesti Ivanciu
9:00 CSM Buc A Alupoaie CSM Buc C Nistor
9:30 CS Balotesti A CS Balotesti B
9:30 Tectonic AS Tonus
10:00 CSM Buc B Stefanescu CS Concordia Chiajna B
10:00 CS Concordia Chiajna A CSM Buc C Nistor
10:30 CSM Buc A Alupoaie CS Balotesti B
10:30 CS Balotesti A CSS Ploiesti Ivanciu
11:00 Tectonic CS Concordia Chiajna B
11:00 CSM Buc B Stefanescu AS Tonus
11:30 CSM Buc A Alupoaie CSS Ploiesti Ivanciu
11:30 CS Balotesti A CS Balotesti B
12:00 Tectonic CSM Buc B Stefanescu
12:00 CS Concordia Chiajna B CS Concordia Chiajna A
Juniori 4
Feminin – Scoala 96 – D 13.12.2015
13:00 ACS Unirea Dobroesti Dinamo AMC (mixt)
13:20 CSS 2 B Chitea Hc.Sc. 88 M.V.
13:40 CSS 2 A Dogarescu CSS 6 A Morari
14:00 CSS 6 B Buzica CS Rapid
14:20 CSM Buc A Moise Dinamo AMC (mixt)
14:40 CSM Buc B Guresoaia CSS 2 B Chitea
15:00 CSS 2 A Dogarescu Hc.Sc. 88 M.V.
15:20 ACS Unirea Dobroesti CSS 6 A Morari
15:40 Dinamo AMC (mixt) CS Rapid
16:00 CSM Buc B Guresoaia CSS 6 B Buzica
16:20 CSM Buc A Moise CSS 2 A Dogarescu
16:40 CSS 2 B Chitea CSS 6 A Morari
17:00 Dinamo AMC (mixt) CSS 6 B Buzica
17:20 ACS Unirea Dobroesti CS Rapid
17:40 CSM Buc B Guresoaia Hc.Sc. 88 M.V.
18:00 CSM Buc A Moise CSS 6 A Morari
18:20 CSS 2 A Dogarescu CSS 6 B Buzica
18:40 Dinamo AMC (mixt) CSS 2 B Chitea
19:00 ACS Unirea Dobroesti Hc.Sc. 88 M.V.
19:20 CSS 6 A Morari CS Rapid
MASCULIN – Scoala 64 – D 13.12.2015
8:30 CSM Buc Roata AS Handball School Gratia B
8:50 CS Balotesti Tectonic
9:10 CSS Ploiesti Ivanciu AS Handball School Gratia A
9:30 CS Balotesti AS Handball School Gratia B
9:50 CSM Buc Roata AS Handball School Gratia A
10:10 CSS Ploiesti Ivanciu Tectonic
10:30 CS Balotesti AS Handball School Gratia A
10:50 CSM Buc Roata CSS Ploiesti Ivanciu
11:10 AS Handball School Gratia B Tectonic
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Abonare newsletter

Like & share