ATLETISM. TIGRISORII – INCA UN PAS SPRE PERFORMANTA!

Dupa numeroasele victorii obtinute la Campionatul Municipal de Copii, din 7-8 mai 2016, micii atleti ai CSM Bucuresti isi continua drumul catre marea performanta, prin participarea la Campionatul National de Copii (C1, C2, C3) – Etapa Zona, competitie gazduita de stadionul Iolanda Balas Soter, in zilele de 14-15 mai 2016. Ii felicitam pentru rezultatele obtinute si le dorim succes si in viitoarele competitii ale acestui sezon.

REZULTATE (in functie de coordonatori si sectoare)

Ivan Madalina – Coordonator Sector 2
CONSTANTINESCU MARIA – C2 – inaltime -1,18m – LOCUL II
NEAGU CRISTINA ANDREEA – C2 – lungime -3,93m – LOCUL IV
DUMITRU GEOLEA – C1 – greutate – 4,23m – LOCUL IV
LAZARESCU ANTONIO – C2 – lungme – 4,20m – LOCUL V
CRETU STEFANIA – C1 – 6,34m – LOCUL V
LAZARESCU ANTONIO – C2 -150m – 22,1- LOCUL VIII

Punga Ionut – Coordonator Sector 3
CAPRUCIU ANTONIO – C1 – lungime – 4,26m – LOCUL V
PALAGHEANU ALEXANDRA – C2 – 60m – 8,8s – LOCUL I
PALAGHEANU ALEXANDRA – C2 – 60mg – 10,1s – LOCUL II
BANU MARIA ALEXANDRA – C2 – 60mp – 9,3s – LOCUL VI
STURZA DARIA ANDREEA- C2 – lungime – 4,00m – LOCUL III
SANDU ANDREI – C2 – lungime – 4,10m – LOCUL VI
DINITA ELENA GABRIELA- C2 – lungime – 3,87m- LOCUL V

Sima Dumitru – Coordonator Sector 4
MANOLE INGRID – C1 – inaltime – 1,45m – LOCUL I
TOFAN PRISCILA REBECA – C1- inaltime – 1,35m – LOCUL III
TOFAN PRISCILA REBECA – C1 – 80mg – 14,2 s – LOCUL VI
STAN THEODOR – C1 – inaltime – 1,55m – LOCUL I
CHIRIACESCU GABRIEL – C1 – inaltime – 1,40m – LOCUL III
CHIRIACESCU GABRIEL – C1 – 90mg -16,2s – LOCUL II
IORDACHE MARIAN – C1- 90mg – 17,6s – LOCUL IV
ALBESTEANU MARIO – C1- 90mg- 17,9 – LOCUL V
IORDACHE MARIAN – C1 – inaltime – 1,40m – LOCUL IV
ALBESTEANU MARIO – C1 – inaltime – 1,35m – LOCUL V
STAN THEODOR – C1 – lungime – 4,80m – LOCUL II
BERCEA OCTAVIAN – C2 – inaltime – 1,27m – LOCUL I
LAZAR ALEXANDRU – C2 – inaltime – 1,21m – LOCUL II
COTORCEANU CONSTANTIN – C2 – inaltime -1,10m – LOCUL IV
ZINCA LAURA – C2 – lungime – 4,05m – LOCUL II
MITRIC DANIELA -C1- lungime – 4.20 – LOCULVII
MOSOIA ANASTASIA – C2 – 60mg – 9.00- LOCUL III
VALCU MARIA – C3 – 300m – 1:02:9 – LOCUL III
COPACI STEFAN – C3 – 50mg – 9,6- LOCUL II

Capraroiu Theodor – Coordonator Sector 5
POPESCU DAVID – C2 -150m – 21,4 – LOCUL III
TUDORACHE RIANA – C2 – 500m- 1:45:6 – LOCUL IV
ILIE VLADIMIR – C2 – 500m – 2:00:2 – LOCUL IV

Popovici Miomir Adrian – Coordonator Sector 6
BARIZZI OLGUTA – C1- 80mg -12.6s – LOCUL I
VIASU ADRIANA – C1 – 80mg- 12,7s – LOCUL II
GRIFF OANA – C1 – 80mg – 13.0 – LOCUL IV
SARBU DIANA – C1- 80mg – 13.1 – LOCUL V
VIASU ADRIANA – C1 – 80mp – 10,8s – LOCUL III
SIRBU DIANA – C1 – 80mp – 11,2s – LOCUL V
BARIZZI OLGUTA – C1 – lungime – 4,98m – LOCUL II
GRIF OANA – C1 – lungime – 4,72m – LOCUL IV
GRIF ANDREA – C2 – lungime – 3,86m – LOCUL VI
DINU IONUT – C1 – 90mg- 13,5s – LOCUL I

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Abonare newsletter

Like & share