Atletism. Cupa CSM Bucuresti “Sanatos si Campion”

In data de  10 iunie, pe stadionul ”Iolanda Balas Sotter” s-a desfasurat Cupa CSM Bucuresti ”Sanatos si Campion”. 

S-au inregsistrat urmatoarele rezultate:

 

Franciuc Paul Ilie – sector 1

CONSTANTINESCU IARINA – 60m – 9.93s – C2 – locul 5

NECHIFOR BIANCA – 60m – 9.40s – C2 – locul 1

BOGACIU MATEI – lungime – 3.13m – C2 – locul 4

NAN RARES – lungime – 2.68m – C2 – locul 10

DORCEA TEODOR – lungime – 2.73m – C2 – locul 8

ZIDAROIU DRAGOS – lungime – 2.43m – C2 – locul 14

ISTRATE DAVID – lungime – 2.60m – C2 – locul 12

VRANESCU ANTONIS – lungime – 2.66m – C2 – locul 11

STANESCU DELIA – lungime – 2.75m – C2 – locul 8

GHEORGHE IOANA – lungime – 2.90m – C2 – locul 6

NECHIFOR BIANCA – lungime – 2.34m – C2 – locul 14

VOICU RADU – 50m – 8.8s – C3 – locul 8

VOICU RADU – lungime – 2.75m – C3 – locul 12

DAVID MANOLE – lungime – 2.80m – C3 – locul 10

DULIGA TOMA – lungime – 3.07m – C3 – locul 3

POPESCU BEATRISSA – lungime – 2.84m – C3 – locul 3

 

Ivan Madalina – sector 2

CIOCOIU ARMAND – lungime – 2.80m – C1 – locul 6

CIOCOIU ARMAND – 400m – 81.81s – C1 – locul 1

COSTAN ALEXANDRU – 60m – 10.44s – C2 – locul 7

ROSU STEFANIA – 60m – 10.74s – C2 – locul 15

ROSU STEFANIA – lungime – 2.52m – C2 – locul 10

 

Cristea Niculae – sector 2

CIOCHINA SORIN – 60m – 10.04s – C2 – locul 4

SIMION NICOLAS – 60m – 10.53s – C2 – locul 8

NITA MARIA – 60m – 12.63s – C2 – locul 25

DUMITRASCU TEODORA – 60m – 10.31s – C2 – locul 9

COSTAN ALEXANDRU – lungime – 3.37m – C2 – locul 3

CIOCHINA SORIN – lungime – 2.85m – C2 – locul 5

SIMION NICOLAS – lungime – 2.40m – C2 – locul 15

DUMITRASCU TEODORA – lungime – 2.50m – C2 – locul 10

ZAMFIRESCU EUGEN MIHAI – 50m – 9.20s – C3 – locul 18

CRACEA MIRCEA C-TIN – 50m – 8.81s – C3 – locul 9

BARCIU IONUT VALENTIN – 50m – 8.26s – C3 – locul 3

PETRE ALEXANDRU – 50m – 8.71s – C3 – locul 6

BOBOHALMA GABRIEL – 50m – 9.06s – C3 – locul 14

PODASCA MATEI IOAN – 50m – 9.70s – C3 – locul 26

SIMONIA ALEX EUGEN – 50m – 9.45s – C3 – locul 24

DIACONU STEFAN ALEX – 50m – 9.50s – C3 – locul 25

MANOLE DAVID – 50m – 9.00s – C3 – locul 13

MINCA ROBERT – 50m – 9.30s – C3 – locul 21

DUMITRESCU ANDREI – 50m – 9.22s – C3 – locul 19

RAISA RAUCEA – 50m – 9.56s – C3 – locul 8

CHISCARU LAURA – 50m – 9.70s – C3 – locul 12

ZAMFIRESCU EUGEN MIHAI – lungime – 2.98m – C3 – locul 6

CRACEA MIRCEA C-TIN – lungime – 3.10m – C3 – locul 2

BARCIU IONUT VALENTIN – lungime – 3.00m – C3 – locul 5

PETRE ALEXANDRU – lungime – 2.90m – C3 – locul 8

BOBOHALMA GABRIEL – lungime – 2.81m – C3 – locul 9

PODASCA MATEI IOAN – lungime – 2.21m – C3 – locul 17

SIMONIA ALEX – lungime – 2.78m – C3 – locul 11

MINCA ROBERT – – lungime – 2.71m – C3 – locul 14

CHISCARU LAURA  – lungime – 3.07m – C3 – locul 3

RAUCEA RAISA – lungime – 2.01m – C3 – locul 12

 

Vasile Bosi Monica Elena – sector 3

MOGA BOGDAN – 60m – 9.58s – C2 – locul 3

DINA LUCIAN – 60m – 9.53s – C2 – locul 2

IONESCU MIHAI – 60m – 12.72s – C2 – locul 13

LAU VICTOR – 60m – 11.42s – C2 – locul 9

BURCA BOGDAN – 60m – 12.57s – C2 – locul 12

ANISIE ANDREEA – 60m – 10.87s – C2 – locul 18

TUDOR MAIA – 60m – 11.13s – C2 – locul 20

ENACHE CARLA – 60m – 12.22s – C2 – locul 24

MIHU ANA – 60m – 10.21s – C2 – locul 8

DEDE DARIA – 60m – 11.24s – C2 – locul 22

CARTAN ELISABETA – 60m – 11.19s – C2 – locul 21

MOGA BOGDAN – lungime – 2.50m – C2 – locul 13

DINA LUCIAN – lungime – 2.30m – C2 – locul 16

IONESCU MIHAI – lungime – 2.36m – C2 – locul 15

LAU VICTOR – lungime – 2.27m – C2 – locul 18

ANISIE ANDREEA – lungime – 2.37m – C2 – locul 12

TUDOR MAIA – lungime – 2.08m – C2 – locul 16

ENACHE CARLA – lungime – 2.26m – C2 – locul 15

MIHU ANA – lungime – 2.27m – C2 – locul 14

DEDE DARIA – lungime – 2.45m – C2 – locul 11

BADEA EDUARD – 50m – 8.52s – C3 – locul 4

NICA MATEI – 50m – 9.17s – C3 – locul 17

DRAGOMIR ALEXIA – 50m – 9.57s – C3 – locul 9

OLTEANU MARIA – 50m – 9.62s – C3 – locul 10

CARTAN ECATERINA – 50m – 9.63s – C3 – locul 11

BADEA EDUARD – lungime – 2.74m – C3 – locul 13

NICA MATEI – lungime – 2.42m – C3 – locul 16

DRAGOMIR ALEXIA – lungime – 2.04m – C3 – locul 11

OLTEANU MARIA – lungime – 1.80m – C3 – locul 13

CARTAN ECATERINA – lungime – 2.11m – C3 – locul 9

 

 

Sima Dumitru – sector 4

CAPRARU ANDRA GABRIELA – lungime – 2.85m – C1 – locul 6

CAPRARU ANDRA GABRIELA – 80m – 14.65s – C1 – locul 4

SAVU ANDREI ALEXANDRU – 60m – 10.20s – C2 – locul 6

SAVU ANDREI ALEXANDRU – lungime – 2.28m – C2 – locul 17

NEAGU ALBERTO – lungime – 2.00m – C2 – locul 19

LEPANUS IANIS – lungime – 1.80m – C2 – locul 20

HOANCA TUDORACHE ALEXANDRA DIANA – 150m – 32.00s – C3 – locul 3

ANDRIES CRISTINA DENISA – 150m – 42.27s – C3 – locul 8

LEPANUS IANIS ALEX – 50m – 9.23s – C3 – locul 20

HOANCA TUDORACHE ALEXANDRA DIANA – 50m – 9.54s – C3 – locul 7

ANDRIES CRISTINA DENISA – 50m – 10.01s – C3 – locul 16

JURACOVSCHI CRISTIANA MARIA – lungime – 2.41m – C3 – locul 6

TOBA MAIA IOANA – lungime – 3.07m – C3 – locul 3

DAN ALESIA MARIA – lungime – 1.65m – C3 – locul 14

 

David Daniela – sector 4

RUSU AMALIA– lungime – 3.02m – C1 – locul 5

RUSU AMALIA– 400m – 1:24.53s – C1 – locul 1

BUCUR EVA – 60m – 10.44s – C2 – locul 7

DRAGHICI ERIK – 150m – 26.73s – C3 – locul 6

POPESCU MIHAI – 150m – 26.22s – C3 – locul 3

RUSU PATRIK – 50m – 10.45s – C3 – locul 33

DRAGHICI LUCAS – 50m – 10.00s – C3 – locul 29

POPESCU ANDREI – 50m – 9.33s – C3 – locul 22

DRAGHICI ERIC – 50m – 8.99s – C3 – locul 12

ION ROBERTA – 50m – 8.44s – C3 – locul 1

POPESCU EVA – 50m – 8.82s – C3 – locul 3

TOBA MAIA – 50m – 8.56s – C3 – locul 2

DAN ALESSIA – 50m – 9.82s – C3 – locul 15

RUSU PATRIK – lungime – 1.90m – C3 – locul 19

POPESCU MIHAI – lungime – 2.93m – C3 – locul 7

DRAGHICI LUCAS – lungime – 2.10m – C3 – locul 18

ION ROBERTA – lungime – 3.31m – C3 – locul 1

POPESCU EVA – lungime – 3.05m – C3 – locul 2

 

Bosneag Ion – sector 4
CHIABEI CRISTIAN – 300m – 57.63s – locul 2

COJANU DIMITRIE – 300m – 61.45s – locul 3

BRAN ALEXIA – 300m – 68.00s – locul 7

CERCEL IOANA – 300m – 57.88s – locul 1

VELCU ANA MARIA – 300m – 61.05s – locul 3

ROPOTA CARMELA – 300m – 59.12s – locul 2

POSDARIE DANIELA – 300m – 65.89s – locul 5

RADU FLORENTINA – 300m – 66.84s – locul 6

CORCIU ANA MARIA – 300m – 75.13s – locul 8

SANDU DANIELA – 300m – 83.00s – locul 9

ION MARIO – 60m – 9.52 – C2 – locul 1

BRAN ALEXIA – 60m – 10.44s – C2 – locul 12

CERCEL IOANA – 60m – 9.69s – C2 – locul 2

VELCU ANA MARIA – 60m – 10.53s – C2 – locul 13

ROPOTA CARMELA – 60m – 9.78s – C2 – locul 4

STOICA REBECA – 60m – 10.95s – C2 – locul 19

STANCU DARIA – 60m – 10.77s – C2 – locul 16

TANASE ROBERTA – 60m – 10.62s – C2 – locul 14

IOAN EMA – 60m – 10.43s – C2 – locul 11

RADU FLORENTINA – 60m – 10.43s – C2 – locul 11

SANDU DANIELA – 60m – 13.50s – C2 – locul 26

CORCIU ANA MARIA – 60m – 11.51s – C2 – locul 23

CHIABEI CRISTIAN – lungime – 3.40m – C2 – locul 2

DIMA MIHAI – lungime – 2.80m – C2 – locul 6

COJANU DIMITRIE – lungime – 2.75m – C2 – locul 7

ION MARIO – lungime – 3.49m – C2 – locul 1

STOICA REBECA – lungime – 2.41m – C2 – locul 11

POSDARIE DANIELA – lungime – 2.73m – C2 – locul 9

STANCU DARIA – lungime – 2.92m – C2 – locul 4

TANASE ROBERTA – lungime – 2.79m – C2 – locul 7

IOAN EMA – lungime – 2.91m – C2 – locul 5

FLORIAN NICOLETA FLORENTINA – lungime – 3.15m – C2 – locul 3

PUPEZA ANDREI – 150m – 26.03s – C3 – locul 2

TACHE DAVID – 150m – 26.73s – C3 – locul 5

BLANDU YANIS – 150m – 27.43s – C3 – locul 7

VLADA DAVID – 150m – 30.51s – C3 – locul 10

POLCOVNICUL EDUARD – 150m – 25.11s – C3 – locul 1

ROSU MATEI – 150m – 26.35s – C3 – locul 4

AMUZA MATEI – 150m – 28.68s – C3 – locul 9

SANDU ELIZA – 150m – 31.82s – C3 – locul 2

CARLIGEANU ALEXANDRA – 150m – 32.26s – C3 – locul 4

NITA ADINA – 150m – 40.55s – C3 – locul 7

STOIAN SIMONA – 150m – 34.03s – C3 – locul 6

POPESCU ELENA – 150m – 33.31s – C3 – locul 5

TACHE DAVID – 50m – 8.97s – C3 – locul 11

BLANDU YANIS – 50m – 8.80s – C3 – locul 7

PUPEZA STEFAN – 50m – 9.13s – C3 – locul 15

VLADA DAVID – 50m – 10.08s – C3 – locul 31

POLCOVNICUL EDUARD – 50m – 8.06s – C3 – locul 2

ROSU MATEI – 50m – 8.90s – C3 – locul 10

AMUZA MATEI – 50m – 10.00s – C3 – locul 30

SANDU ELIZA – 50m – 9.70s – C3 – locul 12

BACIU ANA – 50m – 9.52s – C3 – locul 5

CARLIGEANU ALEXANDRA – 50m – 9.80s – C3 – locul 13

NITA ADINA – 50m – 12.01s – C3 – locul 20

STOIAN SIMONA – 50m – 10.59s – C3 – locul 18

PUPEZA ANDREI – lungime – 2.80m – C3 – locul 10

PUPEZA STEFAN – lungime – 2.80m – C3 – locul 10

BACIU ANA – lungime – 2.20m – C3 – locul 8

POPESCU ELENA – lungime – 2.10m – C3 – locul 10

 

Cazacu Marian – sector 5

MILITARU CRISTIAN ALEXANDRU – lungime – 23.80m – C1 – locul 1

MILITARU CRISTIAN ALEXANDRU – 80m – 12.48s – C1 – locul 3

CUZA NICOLAE – lungime – 3.30m – C1 – locul 4

CUZA NICOLAE – 80m – 16.60s – C1 – locul 8

ROSU CRISTIAN – 80m – 14.63s – C1 – locul 6

SAVA ALEXANDRU – 300m – 54.07s – locul 1

TUDOR ANTONIO LUCIAN – 300m – 61.53s – locul 4

FLORIAN NICOLETA FLORENTINA – 300m – 65.00s – locul 4

TUDOR ANTONIO LUCIAN – 60m – 10.11s – C2 – locul 5

MATUSOIU CONSTANTIN TITEL – 60m – 12.20s – C2 – locul 10

MATUSOIU CONSTANTIN TITEL  – lungime – 1.70m – C2 – locul 21

BURCA BOGDAN – lungime – 2.70m – C2 – locul 9

FLOREA REBECA – 150m – 28.78s – C3 – locul 1

MANOLACHE DENIS MIHAI – 50m – 13.20s – C3 – locul 34

SMOCHINA VLAD MIHAI – 50m – 9.50s – C3 – locul 25

MATISOIU CONSTANTIN – 50m – 9.84s – C3 – locul 27

POPESCU DENISA MARIA – 50m – 9.45s – C3 – locul 4

MANOLACHE DENIS – lungime – 2.21m – C3 – locul 17

SMOCHINA VLAD MIHAI – lungime – 2.63m – C3 – locul 15

 

 

Zamfirescu Valentin – sector 6

COTASICA LARISA – lungime – 3.30m – C1 – locul 4

COMAN DELIA – lungime – 3.56m – C1 – locul 3

URSICA IZABELA – lungime – 3.80m – C1 – locul 1

URSICA IZABELA – 80m – 12.43 – C1 – locul 3

BALAN ANDRA  – lungime – 3.70m – C1 – locul 2

BALAN ANDRA  – 80m –  12.40s – C1 – locul 2

STEFAN ERIC – lungime – 3.06m – C1 – locul 5

STEFAN ERIC – 80m –  13.91s – C1 – locul 5

REZA ANTONIO – lungime – 3.32m – C1 – locul 3

REZA ANTONIO – 80m –  13.25s – C1 – locul 4

GHEORGHE RARES – lungime – 3.65m – C1 – locul 2

GHEORGHE RARES – 80m –  12.19s – C1 – locul 3

MUNTIANU SIMONA – 80m – 15.80s – C1 – locul 5

STOICA LARISA – 80m –  10.92s – C1 – locul 1

TANASE COSMIN – 80m –  11.42s – C1 – locul 1

ILIE ELIZA – 60m – 10.84s – C2 – locul 17

SOVAREL IOANA – 60m – 10.38s – C2 – locul 10

VISAN CORINA – 60m – 9.72s – C2 – locul 3

VISAN TUDOR – 50m – 9.41s – C3 – locul 23

TRANDAFIR RAZVAN – 50m – 8.64s – C3 – locul 5

SERBAN ALEXANDRU – 50m – 7.78s – C3 – locul 1

CANTARAGIU RADU – 50m – 10.22s – C3 – locul 32

SOVAREL ANA – 50m – 10.48s – C3 – locul 17

STRATULAT EVA – 50m – 9.81s – C3 – locul 14

STANCIU IRISA – 50m – 9.91s – C3 – locul 6

SERBAN ALEXANDRU – lungime – 3.60m – C3 – locul 1

TRANDAFIR RAZVAN – lungime – 2.90m – C3 – locul 8

POPESCU DENISA MARIA – lungime – 2.55m – C3 – locul 4

FLOREA REBECA – lungime – 2.26m – C3 – locul 7

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Abonare newsletter

Like & share